Торгівля без кордонів

10.04.2018 16:45
В сонячному Тель-Авіві нещодавно завершилася конференція Israeli Ukrainian Innovation Expo 2018, де ми мали можливість представляти наш міжнародний проект 25h8.com представникам бізнесу: підприємцям, інноваторам, венчурним капіталістам та представникам стартап індустрії.
Поки наша команда там налагоджувала зв’язки, ділилися досвідом з іншими учасниками та вивчала ринок Ізраїля зсередини, в Україні завершився переговорний процес щодо укладання Угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем.
Сьогодні Угода з Ізраїлем - це, в першу чергу, нові можливості для українських промислових товарів та сільськогосподарської продукції. А відтак - зростання українського експорту. І це далеко не єдиний позитивний вплив лібералізації торгівлі. Команда 25h8.comпояснює, чому це важливо для України.
Ринок Ізраїлю є досить закритим ринком, з високими ввізними митами. Шляхом лібералізації відкриються можливості і конкурентні переваги для українських експортерів. Наприклад, Ізраїль одразу відкриває ринок промислових товарів на 80%, а Україна - на 70%. На інші товари встановлені перехідні періоди.
Українські продукти на ізраїльському ринку добре відомі. В країні проживає значна частина вихідців з України і з країн колишнього Радянського Союзу, які добре розуміють якість українських товарів. Тому зараз саме час шукати нові контакти і можливості.


Після успішного завершення переговорів щодо ЗВТ Україна-Ізраїль між делегаціями країн президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в Твіттері написав наступне: «Укладення угоди надасть потужного імпульсу нашій двосторонній торгівлі».
Власне тепер очікуємо збільшення інвестицій з Ізраїлю в Україну, а також інвестицій з інших країн для розміщення виробничих потужностей для експорту в Ізраїль. Ці інвестиції означають модернізацію підприємств, нові робочі місця і загальне поліпшення рівня життя українців.
Угода дасть "зелене світло" для кооперації українських та ізраїльських підприємств у багатьох сферах: high-tech, інжиніринг, переробне обладнання для харчової промисловості тощо. Зауважимо, що Україна сьогодні - один з головних постачальників пшениці в Ізраїль. Загалом експорт української продукції АПК та харчової промисловості у 2017 році склав 411,2 млн. дол. США, в той час як у 2016 складав всього 488,6 млн. дол. США. Постачання продукції АПК зайняли найбільшу частку в загальній структурі українського експорту до цієї країни: 68%. Міністерство економічного розвитку і торгівлі наводить наступні приклади успішної співпраці:
Робимо очевидний висновок: український експорт до Ізраїлю зростає. Як розумно цим скористатися? Глобальна система 25h8.com дяє вам таку можилвість. Так, як це можливості для проведення торговельної та соціальної діяльності в єдиному просторі з виходом на міжнародні ринки.
Ми пропонуємо користувачам системи безліч реалізованих цифрових інструментів для бізнесу. Це можливість займатися торгівельною діяльністю на різних ринках, проводити онлайн-зустрічі з партнерами, впровадити систему е-документообігу тощо. В системі налагоджені сервіси комунікації, кожен користувач може сформувати свій список контактів, вести ділові листування в Чатах, а також в сервісі «Мережа» через пошукову стрічку можна знайти партнерів чи потрібних вам постачальників за всіма можливими категоріями.
Це зручний торговий майданчик, де ви можете пройти шлях від продажу старої макулатури до купівлі багатомільйонної нерухомості. Представники малого та середнього бізнесу отримують більше шансів виграти державний тендер, адже мережа 25h8.com є офіційним учасником системи Prozzoro, а це 4 рівні акредитації, що дають можливість на абсолютно рівних та прозорих умовах виграти тендер мільйонник. В додачу, бухгалтерська паперова тяганина заміщається зручним електронним документообігом з можливістю завіряти цінні документи ключем ЕЦП.
Функціоналом системи ви можете користуватись, як для торгів в межах нашої країни, так і з можливістю виходу на міжнародні ринки. Приєднуйтесь до мережі 25h8.com та відкривайте для себе нові ринки збуту.

Розділи сайту

Контакти

  • 04071, м. Київ, вул. Воздвиженська, 56, офіс 604
  • +38 (044) 580-02-58
  • info@25h8.com